Laurenţiu Reghecampf: Facem un presing bun, dar avem probleme la finalizare (Sport) | Stiri din Brasov

October 24, 2016

Laurenţiu Reghecampf: Facem un presing bun, dar avem probleme la finalizare

Laurenţiu Reghecampf, antrenorul echipei FC Steaua Bucureşti, a declarat duminică, după remiza formaţiei sale în deplasare cu ASA Tîrgu Mureş, scor 1-1, faptul că bucureştenii au dominat partida, dar au avut dificultăţi în privinţa finalizării acţiunilor ofensive.

În penultima partidă din etapa a 13-a din Liga 1, Kuku a deschis scorul pentru gazde în minutul 74, iar Moke a egalat în minutul 90. Oaspeţii au jucat în zece oameni din minutul 83, după eliminarea lui Jakolis.